Zlepšete vzhled svého vstupu s předsíňovou stěnou ASIR PALL v antracit černé barvě

Chcete své předsíňové prostory zmodernizovat a vylepšit jejich vzhled? Máme pro vás skvělou nabídku – předsíňovou stěnu ASIR PALL v antracit černé barvě. Tato stěna není jen mimořádně stylová, ale nabízí také velké množství úložných prostor.

PALL – moderní a praktická předsíňová stěna

Předsíňová stěna PALL je vyrobena z desek v dekoru antracit zasazených do černého členitého rámu. Celkově nabízí jeden uzavřený a mnohé otevřené úložné prostory. PALL je stěna, která je tvořená uzavíratelnou skříňkou na boty, kaskádovým regálem na bory, deskou se čtyřmi dvojháčky a celkem třemi odkládacími plochami.

Tento nábytek je vhodný pro téměř každý prostor, ať už je váš vstup velký nebo malý. Díky rozumným rozměrům se dokáže efektivně postavit téměř kamkoliv. Rozměry botníku jsou šířka 116 cm, hloubka 38 cm a výška 180 cm.

Pro více informací o této skvělé stěně klikněte zde.

Důraz na kvalitu

Při výrobě této stěny bylo kladeno zvláštní důraz na kvalitu. Je vyrobena z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v dekoru antracit a z černého kovového rámu. Tento nábytek je tak nejen stylový a moderní, ale také velmi odolný vůči každodennímu používání.

Závěr

Předsíňová stěna ASIR PALL v antracit černé barvě je dokonalým doplňkem do vašich předsíňových prostor. Stylový design, kvalitní materiály a velké úložné prostory – to jsou vlastnosti, které tuto stěnu karakterizují. Pokud tedy hledáte efektivní a moderní řešení pro své vstupní prostory, vyberte si stěnu ASIR PALL a užijte si její výhody každý den.

Předsíňová stěna ASIR PALL

Zdroj: Kupsinabytek.cz