WOOOD Dřevěná postel DENNIS – stylový kousek s černým okrajem

Postel DENNIS od holandského výrobce kvalitního nábytku WOOOD je skvělým příkladem, jak může být nábytek nejen funkční a pohodlný, ale také stylový a moderní. Tento kus nábytku je vyroben z masivní borovice s certifikátem FSC, což zaručuje jeho ekologické a k přírodě šetrné zpracování dřeva. Kromě toho je postel vyrobená z kartáčovaného dřeva, což zvýrazňuje žíly a další detaily materiálu a dodává mu tak krásný a živý vzhled.

WOOOD Dřevěná postel DENNIS

Barevně sladěná do detailu

Postel DENNIS je zároveň velmi moderně vypadajícím kusem nábytku, který si získá srdce nejen dětí, ale i dospělých. Celkově má černé provedení, což společně s moderním vzhledem zaručuje, že se bude hodit do spoustu stylů a interiérů dětských pokojů či ložnic. Skvělou vlastností této postele je její vyvýšený okraj, který slouží přes den jako skvělá pohovka. Pokud tedy hledáte multifunkční nábytek, který oceníte během dne i v noci, postel DENNIS je tím pravým řešením pro vás.

Zajímavou informaci o této posteli je fakt, že se velmi snadno dá sladit s dalším nábytkem, především s dalšími kusy stejné řady DENNIS. Vynikne jak ve světlém, tak v tmavém interiéru a díky dřevěnému materiálu můžete použít jak v moderním městském bytě, tak i na venkovském sídle.

Technická specifikace

  • Materiál postele: masivní borovice
  • Barva postele: černá
  • Rozměry (v x š x h): 73 x 219 x 102 cm
  • Velikost matrace: 90 x 200 cm

Je dobré si uvědomit, že k posteli není součástí matrace a rošt, takže si je nutno dokoupit. Pokud ale máte již nějaký vhodný rošt a matraci, není třeba dokupovat nové. Montáž postele není záležitostí, kterou byste snadno vyřešili – je nutno složit ji přesně podle návodu. Přesto ale není třeba se obávat, protože při dodání vám bude doručen i přesný návod na montáž, který vám pomůže s celým procesem.

WOOOD Dřevěná postel DENNIS

Jak pečovat o postel DENNIS?

Při pravidelné péči o postel DENNIS byste měli používat balzám na lakované povrchy, případné nečistoty odstranit vlhkým hadříkem. Takto si zajistíte, aby vám postel vydržela co možná nejdéle a neztratila svůj úžasný vzhled a kvality.

Když už víte všechny důležité informace o posteli DENNIS, určitě vám nemů