Účelný regál na dokumenty MID.YOU v barvě buku – rozměry 34/72/30 cm


Účelný regál na dokumenty MID.YOU v barvě buku

Pro organizaci a ukládání důležitých dokumentů je nezbytné mít kvalitní a praktický regál. Pokud hledáte elegantní a zároveň funkční řešení pro všechny vaše papírové potřeby, rozhodně se podívejte na nabídku regálů od společnosti MID.YOU. Jde o furniture firma specializující se na nábytek do kanceláří a dalších prostor.

Tento regál na dokumenty má rozměry 34/72/30 cm a je k dispozici v barvě buku. Pokud potřebujete k dispozici více úložných prostor a hledáte rozměrově větší produkty, nabídka společnosti MID.YOU je velmi široká a vhodný produkt si vybere každý.

Popis produktu

Typ: 916746 ‚POUZE ONLINE‘

Barva dekoru: buk

Rozměr: 34x72x30 cm

Regál je vyroben z kvalitních materiálů, které mu zajišťují pevnost a stabilitu. Jeho důležitou vlastností je, že se snadno montuje a je vhodný k použití v kanceláři, pokoji, nebo domácí pracovně. Regál má unikátní design, který kombinuje praktičnost s moderním stylem. Díky posuvným dveřím, které jsou částečně průhledné, se snadno orientujete a máte možnost rychlého vyhledání toho, co hledáte.

Důležitou vlastností tohoto produktu je jeho čistota. Regál na dokumenty zabraňuje prachu a vlhkosti, což předchází poškození vašich dokumentů. Má také solidní konstrukci, která zajišťuje bezpečnost při používání.

Vyberte si ten správný regál

Regály MID.YOU jsou k dispozici v mnoha různých stylech, barvách a rozměrech. V nabídce najdete regály s jedním nebo více pracovními pulty, s mnoha otevřenými regály nebo velkými uzavřenými úložnými prostory. Pokud máte konkrétní požadavky na způsob ukládání vašich dokumentů, najdete v sortimentu MID.YOU určitě dostatečně široké možnosti.

Pokud máte o tento regál zájem, můžete si produkt objednat přímo na webové stránce https://www.kupsinabytek.cz/produkt/mid-you-regal-na-dokumenty-barvy-buku-34-72-30-cm. Regál na dokumenty je vhodnou a praktickou volbou pro uspořádání vašich papírových dokumentů, které budou v bezpečí a při ruce, když je budete potřebovat.

Regál na dokumenty MID.YOU

Regál od společnosti MID.YOU je skvělým řešením pro vaši kancelář, nebo pokoj. V nabídce najdete mnoho dalších velikostí, barev a stylů, vyberte si ten, který vyhovuje vašim požadavkům. S produktům od společnosti MID.YOU ušetříte místo, peníze a získáte vysoce kvalitní a funkční nábytek, který uspokojí vaše nároky.