Tyrkysově-hnědá kameninová mísa Villeroy & Boch Like Lave o průměru 22 cm

Kolekce nádobí Lave od značky Villeroy & Boch vnese do vaší kuchyně či jídelny jedinečný styl a pozvedne úroveň vašeho stolování. Jednotlivé kusy vynikají díky lehké asymetrii a výrazné barevné glazuře, která na povrchu vytváří unikátní efekt.

Kameninová mísa Villeroy & Boch Like Lave

Odolná kamenina

Nádobí je vyrobeno z kameniny, takže je odolné vůči teplotám i mechanickému poškození. To znamená, že bez obav můžete míru použít ke svému záměru a připravit na ní jakékoli jídlo. Navíc není problém ji ohřát v mikrovlnné troubě, ani umýt v myčce.

Unikátní design

Tyrkysově-hnědá kombinace barev působí velmi elegantně a vytváří dokonalý kontrast s bílým porcelánem. Tento desing se tak hodí jak pro každodenní použití, tak pro speciální příležitosti.

Tyrkysově-hnědá kameninová mísa Villeroy & Boch Like Lave

Neváhejte a pořiďte si tuto krásnou tyrkysově-hnědou kameninovou misu Villeroy & Boch Like Lave s průměrem 22 cm, která bude skvělým doplňkem vaší kuchyně či jídelny a zároveň se postará o to, aby vaše jídla působila jedinečně a poutala pozornost svých hostů a rodiny.

Zde naleznete produkty našeho obchodu: https://www.crosta.cz/produkt/tyrkysovo-hneda-kameninova-misa-villeroy-boch-like-lave-o-22-cm