Tmavě zelený podsedák Hartman Belize pro pohodlné posezení v zahradě – rozměry 123 x 50 cm


Pohodlí pro Vaši zahradu od značky Hartman

Teplé a slunečné dny už se nezadržitelně blíží. Přemýšlíte, jak připravit svou zahradu na nadcházející sezónu? Zkuste ji oživit novým zahradním kouskem, jako je například tmavě zelený podsedák Hartman Belize.

Tento zahradní podsedák dodá vaší zahradní soupravě styl a mimořádné pohodlí. Jeho moderní a elegantní design dokáže zkrášlit každou zahradu a poskytnout hostům pohodlné posezení při společném grilování nebo odpočinku na zahradě.

Komfortní posezení a snadné údržba

Zatímco jeho zevnějšek sestává z kombinace bavlny a polyesteru, z vnitřku je plněn polyuretanovou pěnou, která zajistí komfortní posezení a zároveň rychlé schnutí.

Máte strach, že během posezení podsedák něčím zašpiníte? Na to nebudete potřebovat speciální prostředky nebo chemikálie. Hartman Belize lze snadno odstranit nečistoty pouze vlhkým hadříkem a jemným mýdlovým roztokem.

Rozměry a kvalita

Tmavě zelený podsedák Hartman Belize měří 123 x 50 cm, což poskytuje dostatečný prostor pro pohodlné posezení a relaxaci na Vaší zahradě.

Zakoupit tmavě zelený podsedák Hartman Belize můžete na stránkách Sklvě nábytek.

Tmavě zelený podsedák Hartman Belize

Nechte značku Hartman ozdobit i Vaši zahradu. S jeho produkty máte jistotu kvalitního materiálu a designu, který skvěle zapadne do jakéhokoliv prostoru – nejen na zahradě.