Test jídelní židle Rio – antracitový design nejen pro moderní kuchyně


Moderní design a pohodlné sezení

Testovali jsme jídelní židli Rio a musíme říci, že jsme byli příjemně překvapeni. Moderní design, který tuto židli vynáší nad ostatní, ale také pohodlné sezení, které vám umožní strávit u stolu i několik hodin v řadě.

Antracitová dekorace pro luxusní dojem

Jídelní židle Rio je potažená příjemnou látkou v dekoru antracitové barvy. Tento designový prvek zaručuje luxusní dojem a nadčasovost této židle. Antracitová barva se navíc skvěle hodí k velkému množství různých kuchyňských stylů.

Dekorativní prošití

Ani opěrák této židle nepřichází zkrátka. Zdobí ho dekorativní prošití, které se harmonicky prolíná s celkovým designem židle. Jedná se o další detail, který demonsturuje důmyslnost a tradiční kvalitu řemesla, které tato židle představuje.

Stabilita zajištěná podnoží z bukového masivu

Stabilita jídelní židle je velmi důležitá. V tomto ohledu nás RIO rozhodně nezklamala. Podnož z bukového masivu zajišťuje tu nejlepší podporu a stabilitu, takže se při stolování nemusíte bát o své zdraví ani o zdraví a bezpečí vašich hostů.

Demontáž pro snadnou manipulaci a přepravu

Židle RIO je dodávána v demontu, což znamená, že s ní můžete manipulovat snadno a rychle a přeprava tak nebude problém. Demontáž je navíc velmi jednoduchá a rychlá, takže vaše nová jídelní židle bude velmi rychle připravena k použití.

Nabídka stolů pro dokonalý design vámi zvoleného místa

K této židli RIO vám doporučujeme vybrat dokonalý dřevěný stůl z naší nabídky. Díky tomu vytvoříte dokonalý designový celek, který se stane dominantou vašeho interiéru a bude korespondovat s vašimi nejvyššími nároky na kvalitu, design a komfort.