Stylový psací stůl Indiana JBIU2D2S Dub sutter od BRW

Psací stůl JBIU2D2S od značky BRW je perfektním doplňkem pro váš pracovní prostor. Tento stylový psací stůl nabízí celkem 2 zásuvky, 2 skříňky s poličkou a výsuvnou polici na klávesnici. Zásuvky jsou na válečkových kolejničkách, což zajišťuje plynulé otevírání a zavírání.

Dvě barevná provedení

Tento psací stůl je vyroben z kvalitní dřevotřísky a je k dispozici ve dvou barevných provedeních:

  • Dub sutter – tento designový provedení vypadá velmi vkusně. Přírodní dřevěný odstín přináší do interiéru útulnost a zároveň styl.
  • Borovice canyon – borovicové dřevo nabízí elegantní provedení s hladkým povrchem a světlejším odstínem. Tento designový kousek krásně pasuje k moderním interiérům.

Na nábýtékted.cz si můžete prohlédnout oba druhy provedení a vybrat si ten, který bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům a stylu interiéru.

Praktický nábytek pro každou místnost

Série nábytku INDIANA od BRW nabízí praktický nábytek ve stylu divokého západu s nápaditými detaily – kovovými úchytkami a ozdobným kováním na rozích nábytku. Celkem 25 prvků vám umožní jednoduše a vkusně zařídit váš obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj nebo předsíň.

Tak už nečekejte a pořiďte si jeden z kusů z řady nábytku INDIANA od BRW, který bude perfektně pasovat do vašeho interiéru a přinést do něj stylový nádech!