Stylový a praktický Curver koš na prádlo KNIT – pro čistý domov!


Zakládáte si na estetice a pohodlí? Potřebujete stylový koš na prádlo?

Curver koš na prádlo KNIT je ideální volbou pro ty, kteří si opravdu zakládají na estetice a zároveň milují pohodlí a praktičnost. Tento koš může sloužit k ukládání i přenášení prádla nebo jiných textilií a skvěle se osvědčí v koupelně i v prádelně.

Otvory v koši zajišťují správnou cirkulaci vzduchu, což pomáhá udržovat prádlo čerstvé déle. Zároveň však uchováváte prádlo na jednom místě, čímž se vyhnete nepořádku a snadněji ho můžete přenášet od místnosti k místnosti.

Pohodlná a ergonomická madla umožňují snadné přenášení koše, a to i když je plný prádla. Samozřejmostí je také jeho možnost snadného stohování, což umožňuje ušetřit místo.

Curver koš na prádlo KNIT

Trendy inspirace!

Výrobky z řady KNIT jsou inspirovány módním trendem háčkování a ručních prací. Jejich atraktivní vzhled a mnoho barevných verzí umožňují skvěle sladit styl koše se zbytkem vybavení bytu.

Pokud máte zájem o tento stylový a praktický koš na prádlo, doporučujeme navštívit stránku www.interierio.cz, kde si můžete tento koš zakoupit v bílé barvě o objemu 40 litrů.