Stylová komoda Capri v barvě dub wotan/šedá: designový kousek pro váš interiér


Popis produktu

Široká úložná komoda z designové kolekce Capri. Nábytek s hnědými akcenty dřevodekoru a výraznými suky vytvoří dokonalé prostředí pro útulně zařízený domov. Komoda Capri disponuje šesti prostornými zásuvkami, do kterých se vejde mnoho věcí a šuplíky jsou velmi hladké a snadno se vysouvají. Ideální volbou pro všechny, kteří hledají do svého domova nový a moderní nábytek, který zároveň nabízí velký úložný prostor.

Vlastnosti

  • široká úložná komoda
  • designová kolekce Capri
  • barva: dub wotan/šedá
  • šest prostorných zásuvek

Komoda Capri slevou

Pokud hledáte moderní nábytek do svého obývacího pokoje nebo ložnice, můžeme vám doporučit tuto krásnou komodu Capri v barvě dub wotan/šedá. Navíc nyní můžete mít komodu Capri s 20% slevou. Za tuto cenu určitě stojí za to si ji pořídit.

Barva a materiál

Komoda je vyrobena z kvalitního dřevodekoru v barvě dub wotan, který dodává nábytku příjemnou atmosféru. Hnědé akcenty dřevodekoru a výrazné suky jsou velmi vkusné a designové. Komoda je ideální volbou pro ty, kteří hledají nábytek nejen kvalitní, ale i stylový.

Úložný prostor

Úložný prostor je u komody Capri velmi prostorný a praktický. Zásuvky jsou velmi hladké a snadno se vysouvají. Mohou sloužit pro uskladnění spodního prádla, knih, dokumentů a dalších věcí. Komoda je ideální volbou pro ty, kteří mají rádi estetickou stránku nábytku, ale zároveň potřebují velký úložný prostor.

Závěr

Komoda Capri v barvě dub wotan/šedá je nádherný designový kousek pro váš interiér. Nabízí velký úložný prostor, je praktická a stylová. Navíc aktuálně můžete mít tuto krásnou komodu s 20% slevou. Určitě stojí za to ji pořídit a dodat svému domovu nový a moderní nádech.

Komoda Capri