Slunečník Bonami Essentials Happy Sun bez podstavce – perfektní ochrana před sluncem s průměrem 300 cm


Slunečník Bonami Essentials Happy Sun bez podstavce

Zpříjemněte si venkovní posezení pod rozpáleným sluncem se slunečníkem od značky Bonami Essentials. Ten vás spolehlivě ochrání před přímým slunečným svitem a vykouzlí ochlazující stín. S průměrem 300 cm je ideální pro velké venkovní prostory.

Slunečník Bonami Essentials Happy Sun bez podstavce

Vyroben z odolného polyesteru

Slunečník je vyroben z odolného polyesterového materiálu. Velkou výhodou je takřka nulová údržba, budete tak moct svůj čas zužitkovat zábavněji než čištěním a ošetřováním. Materiál je navíc odolný vůči UV záření a jeho barva tak bude dlouho stále krásná.

Doporučujeme zakoupit i podstavec

Nezapomeňte si k tomuto pomocníkovi pořídit i podstavec od stejné značky. Ten zajistí stabilitu slunečníku i při silnějším větru.

Podstavec k slunečníku Bonami Essentials Happy Sun

Důležité faktory při výběru slunečníku

U slunečníků jsou důležité hlavně tyto dva faktory – úhel naklonění a úroveň ochrany. V parných letních dnech, jak slunce mění svou polohu jistě oceníte, když budete moci slunečník postupně naklánět tak, abyste byli neustále ve stínu. V opačném případě bude v pozdějších hodinách téměř zbytečný.

Dále si všímejte úrovně ochrany. Minimální gramáž potahu by měla být 180 g a slunečník musí splňovat ochranu alespoň před mírným deštěm. Prémiové slunečníky pak poskytují zvýšenou ochranu proti UV záření.

Pokud tedy hledáte kvalitní a praktický slunečník pro svůj venkovní prostor, zvolte slunečník Bonami Essentials Happy Sun bez podstavce a užijte si příjemné chvíle pod ochrannou střechou.

Zakoupit tento skvělý produkt můžete na Brega.cz