Roztomilý a barevný koberec AZUMI 67×120 cm od Tempo Kondela

Moderní koberec se vzorem oživí Váš interiér a dodá mu potřebnou dávku energie. Jeho barevný design okouzlí nejen Vás, ale i Vaše hosty. Tento kus je vhodný do moderního interiéru, ale i do rustikálnějšího stylu. Působivý vzor koberce AZUMI je tvořen různobarevnými dlaždicemi a dodává mu tak jiskru v podobě harmonického barevného sladění.

Materiál

Koberec je vytvořen z kvalitního polypropylenu a polyesteru a vysoká gramáž 2100 g/m2 zaručuje jeho kvalitu. Vysoká kvalita materiálů zajistí, že barevnost koberce ochrání dlouhodobě a snadno se udržuje.

Rozměry

Koberec AZUMI má rozměry 67×120 cm. Jeho úžasný a výrazný vzor Vás upoutá hned při prvním pohledu. Jemná a hebká vlasová struktura o výšce 1 cm Vás překvapí svou kvalitou a udržením tvaru.

Vhodnost

Koberec AZUMI lze použít na podlahové topení, ale neperte v pračce, nebělte, nečistěte chemicky, nesušte v sušičce, nežehlete. Je vhodný pro každý druh bydlení, zahradu a balkon, konferenční místnost či společenskou místnost a na mnoho dalších míst.

Koberec AZUMI

Závěr

Pokud hledáte barevný koberec vhodný pro moderní interiér a snadno udržovatelný, je koberec AZUMI 67×120 cm od Tempo Kondela tou pravou volbou. Najdete jej na srovnavacnabytku.cz, kde si můžete vybrat z dalších kvalitních produktů na jednom místě.