Rohová sedací souprava TUBERO v tmavě šedém provedení pro pravou stranu


Rohová sedací souprava TUBERO

Kolekce TUBERO

Kolekce TUBERO jsou dokonalým nábytkem do velkých obývacích pokojů. Tento nábytek jsou pohodlné pohovky, do kterých se vejde celá rodina.

Rohová sedací souprava TUBERO detail

Rohová sedací souprava TUBERO

Rohová sedací souprava TUBERO v tmavě šedém provedení pro pravou stranu je kombinací stylového designu a maximálního komfortu. Pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů a má moderní vzhled.

Tento nábytek je ideální pro velké obývací pokoje, kde se vejde celá rodina a kde si všichni mohou užívat pohodlného posezení. Rohová sedací souprava TUBERO nabízí dostatek prostoru k odpočinku a relaxaci.

Navíc, rohová sedací souprava TUBERO má velké úložné prostory, kam si můžete odložit potřebné věci. Pokud se tedy chystáte na filmový večer s rodinou či přáteli, nemusíte se bát, že vám něco chybí. Tento nábytek je připravený na všechny vaše potřeby.

Rohová sedací souprava TUBERO detail

Kvalitní materiály

Rohová sedací souprava TUBERO v tmavě šedém provedení pro pravou stranu je vyrobena z kvalitních materiálů, jako je konstrukce ze dřeva a kovové nožičky. Pohovka je potažena hezkou tmavě šedou textilní látkou, která vám poskytne pohodlí a komfort při každém posezení.

Navíc, pohovka je snadno demontovatelná a čistitelná. Pokud se tedy stane, že se na ni něco vylévá, nemusíte se bát. Všechny části pohovky lze snadno sundat a vyčistit.

Rohová sedací souprava TUBERO detail

Závěr

Rohová sedací souprava TUBERO v tmavě šedém provedení pro pravou stranu je dokonalým doplňkem pro váš domov. Nabízí maximální pohodlí, dostatek úložného prostoru a moderní design, který zaručeně okouzlí všechny, kteří vstoupí do vašeho obývacího pokoje.

Nakupovat rohovou sedací soupravu TUBERO v tmavě šedém provedení pro pravou stranu můžete na stránkách obchodu BREGA, kde si můžete vybrat z široké nabídky nábytku pro váš domov.