Revoluční novinka do kuchyně: Velký zelený kubický cedník Joseph Joseph Square Colander

Věděli jste, že každý správný kuchař potřebuje kvalitní cedník? Pokud to tak není, pak si zajisté neuvědomujete, jak vám tento nástroj může usnadnit práci při vaření. A pokud máte chuť na něco nového, co vás dostane, rozhodně byste měli zařadit do své kuchyně novinku od značky Joseph Joseph – Velký zelený kubický cedník Square Colander!

Velké protiskluzné vertikální madlo cedníku

Jak už předesíláme, jedná se o velký kubický cedník s rozměry cca 24 x 24 x 13 cm, který je navíc zelené barvy. Nejvýznamnější však je, že tento nástroj nabízí velké protiskluzné vertikální madlo, díky kterému je proplachování snadné, ale zejména stabilní.

To znamená, že druhá ruka při proplachování potravin v madle nemusí být, tudíž zůstává volná pro manipulaci s kohoutkem. Díky této pomůcce tedy nemusíte přemýšlet o tom, jak byste si sedli s proplachováním těch nejtěžších potravin – tento cedník vám umožní pohodlnou manipulaci a údržbu.

Kubické rohy pro snazší manipulaci s opláchnutými potravinami

Velká výhoda tohoto cedníku tkví v jeho kubických rozích, které umožňují snadnější vyjmutí opláchnutých potravin. A to je pro každého kuchaře velmi důležité – neboť máme-li kvalitní cedník, můžeme se zaměřit na samotné vaření, namísto toho, abychom v potesknutí hledali vhodné nádoby na uložení opláchnutých surovin.

Díky těmto kubickým rohům tedy dokážete cedník využít k maximálnímu rozsahu a vaše práce v kuchyni se významně zefektivní.

Velké vertikální otvory pro snadné a rychlé odtékání vody

A co je pro cedník další zásadní výhodou? To určitě budou velké vertikální otvory, které umožňují snadné a rychlé odtékání vody z opláchnutých potravin.

Takže když budete používat tento cedník, nemusíte se bát, že voda z něj nebude dostatečně odtekat a zbytečně vám zdržuje práci. Tohoto je možné dosáhnout i díky pevnému zpracování výrobku, které je charakteristické pro značku Joseph Joseph.

Tento cedník je navíc vyroben z odolného a kvalitního plastu, tudíž se dá velice snadno vyčistit. Pokud se budete řídit návodem na použití, určitě vám bude sloužit mnoho let a vaření vám s ním bude ještě více vyhovovat. Tak co tedy ještě čekáte? Zařiďte si tento výjimečný cedník a vařte s ním jako skutečný profesionál!

Velký zelený kubický cedník Joseph Joseph Square Colander

Pro více informací o této novince se podívejte na stránku s produktem na serveru Brega.