Relaxujte v pohodlí: Polohovatelné zahradní křeslo Rimini, černé

Polohovatelné zahradní křeslo Rimini, černé

Moderní zahradní křeslo s kovovou konstrukcí je ideální volbou pro ty, kteří hledají křeslo, které nepotřebuje mnoho prostoru, ale zároveň poskytne maximální komfort. Polohovatelné zahradní křeslo Rimini, černé splňuje tyto požadavky a navíc vyniká svým moderním designem.

Sedací části z černé umělé tkaniny jsou velmi pohodlné a zároveň odolné vůči povětrnostním vlivům. Díky skvělému materiálu se neoprávněně nestarají o záležitosti, které by je mohly poškodit. Kromě toho je křeslo vybaveno područkami, které dodávají pohodlí při odpočinku a relaxaci.

Polohovatelné opěradlo pro maximální pohodlí

Polohovací mechanismus je velmi snadno ovladatelný pomocí páček, které umožňují nastavit polohu opěradla dle potřeby. Je tak možné si křeslo nastavit na polohu pro čtení, sledování televize nebo prostě jen takovou, která nahradí tradiční slunečník. Nastavení opěradla je velmi snadné a praktické.

Detail zahradního křesla Rimini, černé

Polohovatelné zahradní křeslo Rimini, černé je navíc velmi snadno skladovatelné. Díky své kompaktnosti a skladnosti lze křeslo uložit téměř kdekoli. Je tak vhodné pro majitele menších zahrad nebo balkónů, kde není mnoho prostoru pro kompletní zahradní sestavu.

Chcete si užít krásné počasí na zahradě nebo balkóně v pohodlí? Zkuste polohovatelné zahradní křeslo Rimini, černé, které se vám bude přizpůsobovat dle vašich potřeb a bude dodávat do vašeho života navíc pohodlí a relaxaci. Pro více informací o produktu navštivte stránky https://www.naradi-cz.cz/produkt/polohovatelne-zahradni-kreslo-rimini-cerne.