Praktická a stylová nákupní taška na kolečkách od Rolser – Akanto MF RG2, černá

Taška na kolečkách Akanto je postavená na inovovaném podvozku Rolser Convert RG2, který si zachoval všechny skvělé vlastnosti původního podvozku RG, ale pyšní se novým atraktivnějším designem. Lehký hliníkový rám snadno ovládnete jednou rukou, ve městě s ním hravě prokličkujete a překážky snadno zdoláte. Díky nepromokavému extra pevnému materiálu Macrofibra vás nezaskočí ani špatné počasí. S objemem 43 litrů a nosností až 50 kg se můžete vydat třeba i na větší nákup.

Vlastnosti a parametry

  • Rozměry tašky: 36 x 19 x 63 cm
  • Rozměry rozloženého vozíku: 41 x 32,5 x 104 cm
  • Maximální nosnost 50 kg
  • Hmotnost podvozku 1,12 kg
  • Vyrobeno ze silného nepromokavého materiálu Macrofibra (MF), vyniká svojí vysokou pevností a výraznou strukturou
  • Snadná údržba, stačí vlhký hadřík nebo houbička
  • Lze také impregnovat

Na webu velkynabytek.cz najdete tuto praktickou a stylovou nákupní tašku na kolečkách od Rolser za atraktivní cenu. Udělejte si radost a umožněte si snadnější a pohodlnější nakupování s tímto skvělým pomocníkem. Tašku můžete využít nejen při nákupech, ale také při výletech nebo návštěvách trhu. S její nosností můžete bez problémů převážet těžší věci, jako jsou například lahve nebo pytle s bramborami.

Přemýšlíte, co udělat se starou nákupní taškou? Stačí ji vyměnit za tuto novou a lehčí variantu s mnohem větší kapacitou. Na kolečkách se vám již nebudou bolet ruce, ani páteř od těžkých tašek. Nemusíte ji používat pouze při nákupech, ale může vám sloužit také jako kufřík na kolečkách pro cesty. S její atraktivní černou barvou budete vypadat stylově, ať už půjdete v obchodě nebo po ulici. Vyzkoušejte ji a užijte si komfortní a snadné nakupování.

Nákupní taška na kolečkách Akanto MF RG2 černá

Nenechte si ujít tuto praktickou a stylovou nákupní tašku, která vám usnadní život a ušetří vám čas a energii. Objednejte si ji již dnes na velkynabytek.cz a zažijte nový rozměr nakupování.