Otočný podnos Bambum Fiesta s průměrem 45 cm – perfektní pomocník při servírování


Bambus – nečekaně dokonalý materiál

Bambum Fiesta je otočný podnos vyrobený z bambusu. Tento materiál nás překvapil svými nečekanými a perfektními vlastnostmi. Je totiž antibakteriální, vysoce odolný a lehký, což jsou parametry přesně dělané pro to, aby byl využit i v našich kuchyních.

Bambus se oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů.

Univerzální pomocník na každé oslavě

Bambum Fiesta je skvělým pomocníkem nejen při servírování jídla, ale také při prezentaci dezertů, ovocných salátů a mnoha dalších pochoutek.

Bambum Fiesta

Svou velikostí je perfektně vybaven pro různé druhy jídla, jako například sushi. Jeho otočný mechanismus usnadní servírování hostům i těm, kteří jsou dál od stolu.

Odkaz na koupi

Pro ty, kteří se chtějí Bambum Fiesta pořídit, máme skvělou zprávu! Na stránkách Velkého Nábytku je k dispozici za velmi výhodnou cenu. Tak neváhejte a pořiďte si tohoto skvělého pomocníka pro své oslavy a večírky.

Bambum Fiesta