Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set Star 180×80 cm – dokonalá relaxace ve smaltované oceli!


Váš každodenní život je naplněn prací a mnoha povinnostmi. Proto je důležité si najít čas na dokonalou relaxaci a načerpání nové energie. A co by bylo lepší než relaxace ve vaší vlastní koupelně? Pokud si chcete dopřát opravdu kvalitní a luxusní zážitek, nenechte si ujít obdélníkovou vanu Kaldewei Vaio Set Star 180×80 cm, která vám nabídne dokonalou relaxaci ve smaltované oceli.

Obdélníková vana ze smaltované oceli

Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set Star je vyrobena ze smaltované oceli, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Takový materiál totiž odolává nejen vysokým teplotám, ale také tření a korozi. Právě díky tomu můžete být jisti, že si tuto vanu užijete na mnoho let.

Levá i pravá orientace

Obdélníkovou vanu Kaldewei Vaio Set Star můžete používat jak v levé, tak v pravé orientaci. Stačí si pouze vybrat, která varianta je pro vás tou ideální. Tím získáte zaručenou pohodlnost a komfort bez ohledu na prostor, ve kterém vanu umístíte.

Povrchová úprava Perl-Effekt

Pro maximální hygienu a pohodlí je obdélníková vana Kaldewei Vaio Set Star vybavena speciální povrchovou úpravou Perl-Effekt. Díky této úpravě se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Tím vám zaručí bezproblémové čištění a vždy čistou vodu bez zbytků usazenin.

Kaldewei Celoplošný Antislip

Kromě vysoké odolnosti a hygieny obdélníková vana Kaldewei Vaio Set Star nabízí také bezpečnost a vysoký komfort. Díky Kaldewei Celoplošnému Antislipu se nemusíte bát o svou bezpečnost. Tento antiskluzový nášlap vám umožní bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. To vše při zachování luxusního vzhledu celé vany.

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku

Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set Star je dodávána v balení bez madla, nožiček a podhlavníku. Ty však můžete dokoupit samostatně a přizpůsobit tak vše svým potřebám. Díky této flexibilitě získáte však garanci, že si tuto vanu přizpůsobíte přesně podle svého gusta a potřeb.

A kde si můžete tuto obdélníkovou vanu zakoupit? Pokud hledáte kvalitní a osvědčeného dodavatele, doporučuje se využít nabídky e-shopu Naradi-cz.cz. Na odkazu https://www.naradi-cz.cz/produkt/obdelnikova-vana-kaldewei-vaio-set-star-180m80-cm-smaltovana-ocel-leva-i-prava-234727093001 si ji můžete objednat snadno a rychle. Tak na co čekáte? Přejeme vám příjemné koupání a dokonale relaxační zážitek!

Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set Star 180x80 cm

Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set Star 180x80 cm