Novinkou je bílý kelímek na zubní kartáčky Wenko Candy

Každá koupelna si zaslouží trochu té lásky a péče. A právě to nabízí německá značka Wenko. Její produkty jsou designově povedené, praktické a přinášejí mnoho radosti každodennímu užívání. Mezi nejnovější novinky patří bílý kelímek na zubní kartáčky Wenko Candy.

Tento předmět vás zaujme jak svým vzhledem, tak i svými praktickými funkcemi. Jeho bílá barva se hodí do každé koupelny a originální design sestávající ze tří dílů umožňuje snadné čištění. Kelímek je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný vůči vodě a zuby si v něm uchováte během celého dne.

Nejen praktické, ale i stylové řešení

Při výběru doplňků do koupelny najdete u Wenko spoustu dalších zajímavých věcí. Koupelnové doplňky této značky spolu dokonale ladí a přináší s sebou závan svěžího vzduchu. Kromě kelímku na zubní kartáčky si můžete pořídit třeba i stojan na mýdlo, držák na ručníky nebo praktickou poličku na toaletní papír.

Ceny jsou přitom velmi přijatelné a záruka kvality je zaručena. Značka Wenko se řadí mezi špičku v oblasti koupelnových doplňků a získala si oblibu zákazníků v mnoha zemích světa. Jakmile si pořídíte jeden produkt, nebudete chtít skončit a poznáte, že vám chyběl klíčový prvek pro dokonalou atmosféru v koupelně.

Bílý kelímek na zubní kartáčky Wenko Candy

Vyjděte vstříc sobě i své koupelně a pořiďte si novinky od Wenko. Bílý kelímek na zubní kartáčky Wenko Candy najdete na eshopu Esrom s rychlým dodáním a skvělou cenou. Stačí kliknout na odkaz https://www.esrom.cz/produkt/bily-kelimek-na-zubni-kartacky-wenko-candy a už se nemusíte těšit jen na péči zubního kartáčku, ale i na radost z jeho uložení.