Novinka – HALMAR Regál Smart REG-1 v dubovém provedení s černými detalji


Výjimečný kousek nábytku, který je nejen praktický, ale i stylový

Stále se snažíte najít ten správný kus nábytku, který perfektně zapadne do vaší domácnosti? Pak už nemusíte hledat dál, protože HALMAR Regál Smart REG-1 je tady, aby splnil vaše požadavky. Jeho klasický vzhled, doplněný o praktické parametry, vás okouzlí a přesvědčí, že právě tenhle kousek je tím správným.

Decentní a bezpečné provedení

Regál Smart REG-1 disponuje oblými tvary a jemnými liniemi, které působí decentně a přitom nijak ostře. Navíc jsou bezpečné, nehrozí úrazy, které mohou způsobit ostré rohy. Knihovna nabízí uzavíratelnou skříňku i otevřené police, které disponují dostatečným úložným prostorem.

Pevná a stabilní konstrukce

Regál je vybaven pevnými a odolnými nohama z kovu, které zajišťují stabilitu korpusu. Ten je vyrobený z kombinace MDF desky a přírodní dýhy, což zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost. Regál Smart REG-1 se tak stává multifunkčním kouskem nábytku, který najde své místo v mnoha interiérech.

Stylový design

Úchytky jsou v kulatém tvaru, což celkově doplňuje vzhled regálu. Celkový design kombinuje přírodní dekor dubu a nezbytné černé prvky jsou v originálním kontrastu, což podtrhuje jedinečnost celého kousku.

Snadná montáž

Regál Smart REG-1 se dodává v demontu, ale jeho složení je velmi snadné. Sestavit ho zvládne úplně každý, aniž by potřeboval být odborník na nábytek.

Specifikace produktu:

  • Kombinace skříňky a polic
  • Jemné a oblé tvary
  • Úchytky v kulatém tvaru

Nyní si můžete objednat HALMAR Regál Smart REG-1 v našem online obchodě na adrese https://www.codina.cz/produkt/halmar-regal-smart-reg-1-dub-cerny. Neotálejte a pořiďte si kousek nábytku, který nejenže bude praktický, ale také stylový a dokonale zapadne do vaší domácnosti.