Nová tmavě zelená sametová jídelní židle MICADONI TANTI – dokonalá volba pro elegantní interiér!


Nová židle pro váš elegantní interiér

Jídelní židle není pouze praktickou součástí vaší jídelní výbavy, ale také velmi významným prvkem, který dokáže dodat vašemu interiéru ten správný směr. Pokud se vám líbí minimalistický styl, rozhodně byste si měli pro vaši jídelnu pořídit novou židli Tanti od značky MICADONI. Spojení tmavě zelené barvy a sametového potahu je tou pravou volbou pro všechny, kteří hledají elegance a styl.

Dřevěná černě lakovaná podnož zaručuje stabilitu

Židle Tanti není pouze krásná, ale také velmi funkční. Dřevěná podnož černě lakovaná zajišťuje dostatečnou stabilitu, ať již sedíte na židli jakkoliv dlouho. Kromě toho samozřejmě hraje i design této části podstatnou roli při tvorbě interiéru. Je to elegantní, ale zároveň minimalistická a velmi moderní volba.

Sametově čalouněná záda pro nejvyšší pohodlí

Jídelní židle Tanti od MICADONI nabízí nejen vynikající design, ale také maximální pohodlí. Díky hebkému sametovému potahu a pevným čalouněným zádům si můžete užívat dokonalou relaxaci během každého jídla. To vše bez obav z bolestí zad a dalších nepříjemných pocitů. Proto se v této židli bude skvěle sedět nejen během jídla, ale třeba i při delším sezení s rodinou nebo přáteli.

K dispozici v mnoha barevných provedení

Jídelní židle Tanti od MICADONI nejsou k dispozici pouze v tmavě zeleném provedení, ale také v mnoha dalších barvách. Proto si můžete vybrat takovou židli, která nejlépe zapadne do vašeho interiéru. Zaručujeme vám, že Tanti se skvěle hodí do každé moderní kuchyně, jídelny nebo obývacího pokoje.

Tanti židle

Tipy na čištění této sametové židle

Pokud chcete, aby vaše židle Tanti od MICADONI zůstala stále dokonalá, měli byste ji pravidelně čistit. Tip na čištění: Pravidelně ji odsávejte jemným vysavačem a otírejte ji čistým a měkkým hadříkem. Pokud na ní zůstanou nějaké skvrny, můžete je odstranit jemným třením povrchu bělým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy nepoužívejte přímý zdroj tepla k sušení, jako je vysoušeč vlasů, a nepoužívejte žádné abrazivní prostředky.

Čištění židle Tanti

Tedy, nová židle Tanti od MICADONI je tou pravou volbou pro váš elegantní interiér. Dostatečná stabilita, maximální pohodlí a moderní design – to všechno nabízí Tanti v mnoha barevných provedeních. Tak proč se nedat do této úžasné sametové židle zamilovat i vy?

M