Levistic závěsná police tori s II. jakostí pro expozici prodejny

Potřebujete kousek nábytku do svého interiéru? Co takhle závěsná police? Můžete si ji prohlédnout a vyzkoušet přímo na prodejně v Sviadnově u Frýdku-Místku. A co víc, pořídíte ji za zvýhodněnou cenu díky II. jakosti a to v barvě tori.

Možnost prozkoumání zboží před nákupem

Než se rozhodnete, jestli si závěsnou polici koupíte, můžete si ji přijít na prodejně prohlédnout a vyzkoušet. Jen v té chvíli se ale rozhodněte, zda si ji vezmete s sebou osobně, nebo si objednáte dodání.

Pouze osobní odběr

V případě, že se rozhodnete zvolit osobní odběr, nemůžeme zajistit originální obal. Zboží Vám tedy zabalíme do folie. Pokud objednáte dodání, budete mít k dispozici zboží v původním obalu a bez nutnosti balení.

Závady

Naše nabídka II. jakosti obsahuje pouze zboží bez závad. Nabízíme Vám kus, který již byl použit jako exponát na prodejně, ale zachoval si kvalitu. A to se týká i této závěsné police tori.

Popis výrobku

Tori barevná závěsná police se skvěle bude hodit do Vašeho interiéru. Její rozměry jsou 33 x 33 x 19 cm a vyrábí se z lamina. Kombinací designu a funkčnosti se stane efektním prvkem Vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.

Pro svůj vzhled získala tato police své jméno podle řeckého slova levistic, což je synonymum pro elegantní.

1x1

Přidání této police do svého interiéru může být skvělým stylem pro vytvoření kompletního designového vzhledu. Ukažte svůj osobní styl a přidejte si Levistic závěsnou polici tori ke své sbírce nábytku.

Levistic závěsná police tori

Závěrem, pokud hledáte stylový kousek nábytku, který by byl vysoké kvality, ale také cenově dostupný, může se Levistic závěsná police tori II. jakosti stát tím pravým doplňkem pro Vás. Nebojte se investovat do kvalitního nábytku, který bude vypadat skvěle a bude Vám sloužit ještě dlouhá léta.