Komoda Amber – stylový kus nábytku pro váš interiér

Komoda o šířce 153 cm z kolekce Amber – moderní a zároveň praktický nábytek v minimalistickém stylu. Vyroben v kombinaci příjemně hřejivého dřevodekoru dub artisan s kontrastní podnoží z černého kovu. Nábytek je tak stabilní, opticky působí lehce a navíc úžasně zapadne do konceptu vašeho stylového bydlení.

Minimalistický styl pro každý interiér

Komoda Amber v sobě spojuje nadčasový design a funkčnost. Je to ideální kus nábytku pro ty, kteří upřednostňují jednoduchost a čistotu v interiéru. Tento kus nábytku se stane nejen praktickým pomocníkem pro uložení spousty věcí, ale také krásnou dekorací vašeho bytu. Výhodou této komody je jeho šířka 153 cm, díky čemuž se hodí do menších i větších prostor.

Komoda Amber

Kombinace dřeva a kovu pro moderní vzhled

Komoda Amber se pyšní zajímavou kombinací přírodního dřeva a černého kovu. Dub artisan vám zaručuje příjemně hřejivý vzhled, zatímco kovová podnoží zajišťují stabilitu a moderní vzhled. V kombinaci s dalším nábytkem z kolekce Amber vytvoříte skvělý koncept, ve kterém se budete cítit dobře.

Kolekce Amber

Komoda Amber – praktický pomocník do vašeho bytu

Komoda Amber nabízí dostatek prostoru pro úložné nejen prostory s čtyřmi zásuvkami, ale také na dvěma policemi. Je tak ideální pro uskladnění oblečení, ložního prádla, knih nebo různých drobností. Díky své minimalistické konstrukci se hodí do každé místnosti vašeho bytu.

Nábytek Amber

Komoda Amber – nakupujte online na Kupsinabytek.cz

Podívejte se na celou kolekci Komody Amber a vyberte si ten správný kus nábytku pro váš interiér. Nakupovat na Kupsinabytek.cz je velmi snadné a rychlé. Nábytek vám doručíme až domů a zdarma!