Kameninová mísa Mason Cash Cane – tradiční keramika pro vaše kuchyni


Mason Cash – anglická značka s dlouholetou tradicí

Mason Cash je anglická značka, jejíž kameninové mísy se vyrábí už více jak 200 let. Neobyčejně dlouhá historie této značky svědčí o její pevné pozici na trhu s kuchyňskými potřebami a o kvalitě výrobků, na kterou se můžete spolehnout.

Kamenina – dokonalý materiál pro přípravu těsta

Víte, co je tou nejlepší známkou skvělé kvality a dokonalého tvaru? Je to skutečnost, že se design ani materiál těchto skvostů za tu dobu změnil jen naprosto minimálně. Použitá kamenina je totiž ideální pro přípravu těsta díky své hmotnosti, která zajišťuje pevné uchycení mísy na desce a díky tomu, že se teplo rovnoměrně rozvádí po celé ploše.

Pekný a funkční design pro výborné vaření a pečení

Pořád si tak zachovávají svůj krásný, lehce rustikální vzhled a dekorativní reliéf mísy kromě neskutečně milého vzhledu zajišťuje i to, že se dá mísa dobře uchopit. To oceníte při přípravě těsta nebo krémů, kdy budete potřebovat míchat dlouho a intenzivněji.

Koupě kameninové mise Mason Cash Cane

Pokud hledáte tradiční výrobek, který vám nabídne nejen skvělý vzhled, ale také jednoduché uchopení a vynikající vlastnosti pro přípravu těsta, můžete se podívat na kameninovou misu Mason Cash Cane. Tato mísa je vyrobena z tvrdé, kvalitní kameniny a má 29 cm v průměru, což je ideální rozměr pro většinu kuchyní. Navíc si ji můžete pořídit za velmi příznivou cenu.

Jak udržovat keramiku Mason Cash v dobrém stavu?

Kamenina, ze které jsou kuchyňské nástroje Mason Cash vyrobeny, není nijak extra náročná na údržbu. Stačí umýt mísy vodou a saponátem, nebo je vložit do myčky. Díky kvalitnímu materiálu a pevné konstrukci se nemusíte obávat vzniku trhlin nebo jiných defektů.

Příprava těsta v kameninové míse

Závěr – s kameninovou mísou Mason Cash Cane budete vynikat

Pokud do své kuchyně hledáte kvalitní a tradiční nástroj pro přípravu těsta, migdalových krémů či jiných lahůdek, neváhejte a zakupte si kameninovou misu Mason Cash Cane. Navíc, díky jejímu skvělému vzhledu se bude pletem s ostatními kuchyňskými nástroji skvěle vyjímat a budete s ní vynikat při každé příležitosti!

Příprava těsta v kameninové míse 2