Ipuro difuzér s vůní santalového dřeva, pelargonie a máty v objemu 75 ml

Ipuro difuzer

Ipuro je značka s dlouhou tradicí vyrábějící vůně pro domácnosti. Mezi jejich nejpopulárnější produkty patří difuzéry, které se postupně uvolňují do prostoru a vytvářejí příjemnou atmosféru. Jedním z takových difuzérů, který mě nadchl, je santalové dřevo, pelargonie a máta v objemu 75 ml..

Ipuro difuzér v klasickém designu

Tento difuzér patří do linie Classic Blanc, což je řada vůní, které jsou čisté a elegantní. Difuzér má objem 75 ml a dokáže s ním provonět až 30 m² prostor. Balení obsahuje difuzér s korkovým uzávěrem a vločky nasáklé vonnou esencí.

Design

Design difuzéru je velmi jednoduchý a elegantní. Skleněný korpus je matný a průhledný, což umožňuje vidět kvalitní vonné esence. Korkový uzávěr doplňuje přírodní vzhled difuzéru. Ipuro se pyšní především tím, že usiluje o udržitelnost a využívá materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Ipuro difuzer klasik

Vůně

Vůně je tím nejdůležitějším faktorem vůbec. Ipuro se dlouho snaží o dokonalou rovnováhu přírodních a syntetických vůní. Santalové dřevo, pelargonie a máta jsou skvělou kombinací, která dokáže uklidnit a uvolnit. Santalové dřevo má dřevitou a kořeněnou vůni, pelargonie svěží a ovocnou s lehkým nádechem růže a máta zase svěží a osvěžující. Kombinace těchto vůní tak vytváří dokonalou aromatickou směs, která dokáže skvěle zvládnout nejen stresově nabitý den v práci, ale i večer s oblíbenou knížkou a skleničkou vína.

Jak používat difuzér

Použití je velmi jednoduché. Otevřete uzávěr a vločky nasypejte do difuzéru. Difuzér nechte stát na pevné rovné ploše a počkejte, až se vločky nasají vonnou esencí. Poté už jen stačí rozmístit difuzér po místnosti a užít si příjemnou vůni. Pokud chcete intenzivnější vůni, můžete vločky otáčet nebo je přelít vonnou esencí.

Výhody difuzéru

Difuzér má spoustu výhod. Na rozdíl od svíček není potřeba nic hořet a tudíž nehrozí žádné nebezpečí požáru. Navíc difuzér vydrží mnohem déle než svíčka, která se rychle vyhoří. Další výhodou je schopnost difuzéru provonět velký prostor a vytvořit tak příjemnou atmosféru v celém bytě.

je skvělým pomocníkem, jak si vytvořit příjemnou atmosféru jakoukoliv denní dobu. Pokud se chcete tedy uvolnit a odpočinout si, určitě je tento difuzér tou správnou volbou. Můžete si ho zakoupit na stránkách www.isolund.cz.