Expedo Konferenční stolek SERENA II – elegantní design a kvalitní provedení

Expedo Konferenční stolek SERENA II je nejen praktickým kusem nábytku, ale také krásným prvkem interiéru. Díky modernímu stylu patří mezi nejoblíbenější konferenční stolky na trhu. Jeho originálně řešená kovová konstrukce ve stříbrné barvě zajišťuje pevnost a stabilitu, což je velmi důležité zvláště v případě, že se na stolek umisťují těžší předměty. Konstrukce je vyrobena z kvalitního kovu, což zaručuje dlouhou životnost.

Obdélníková horní deska je tvořena z tvrzeného kouřového skla, což nejen vypadá krásně, ale také zaručuje ochranu před poškrábáním a rozbitím. Sklo je rozměrově přizpůsobeno tak, aby i menší místnosti mohly tento stůl využít.

Moderní styl a jednoduchost

Stůl SERENA II se hodí nejen do kanceláří, ale také do moderních obývacích pokojů. Jeho elegantní vzhled se snadno kombinuje s různými styly nábytku.

Konferenční stolek SERENA II se nejen dobře hodí do moderních interiérů, ale také je velmi praktický. Jeho rozměry jsou 120 cm x 45 cm x 60 cm. To znamená, že na stolek se vejdou i větší dokumenty, ale zároveň nezabere příliš mnoho prostoru v místnosti.

Stůl lze velmi snadno a rychle sestavit. Stačí se držet přiložené instrukce. Postup je jednoduchý a stůl je hotov během několika málo minut.

Použité materiály

Tento skvělý kus nábytku je vyroben z kvalitních a pevných materiálů. Kombinace kovové konstrukce a tvrzeného skla zajišťuje, že stůl vydrží mnoho let.

Konferenční stolek SERENA II je vyroben ze skla a kovu. Tyto materiály jsou nejen pevné a odolné, ale také velmi snadno udržovatelné. Sklo stačí jednoduše otřít čistou utěrkou a kovovou konstrukci stačí otřít vlhkou hadříkem.

Tento skvělý stůl si můžete pořídit na www.codina.cz – využijte akční ceny!

Shrnutí

Konferenční stolek SERENA II je skvělým kusem nábytku, který dodá vašemu interiéru moderní nádech. Jeho elegantní design je kombinován s kvalitním provedením. Kovová konstrukce ve stříbrné barvě zajišťuje stabilitu a pevnost, zatímco tvrzené kouřové sklo chrání stůl před poškrábáním a rozbitím.

Vyberte si tento úžasný konferenční stolek pro váš interiér a užijte si jeho praktičnost i krásu.