Černý mramorový toaletní stolek MICADONI STEPPE: luxusní doplněk pro váš interiér!

Stylový toaletní stolek Micadoni Steppe se stane dominantním prvkem každého interiéru. Minimalistické spojení lakované ocelové podnože a HPL desky v černém mramorovém dekoru vytváří atraktivní a ničím nerušený kontrast, který zaujme. Doporučujeme kombinovat i s dalšími produkty z řady Steppe.

Chcete si pořídit již dnes krásný toaletní stolek Micadoni Steppe? Klikněte na odkaz a objednejte si ho na našem eshopu nyní s 5% slevou!

Tento toaletní stolek je vynikajícím příkladem elegantního designu a luxusního vzhledu. Jeho černý mramorový povrch působí opravdu robustně a kvalitně. Stejně tak i lakované ocelové nohy vypadají velmi moderně a nadčasově. Celkově je tento designový kousek opravdu velmi kvalitní, což se ukazuje i na jeho ceně. Nicméně, pokud hledáte kvalitní a krásný toaletní stolek, rozhodně stojí toto investice za to.

Černý mramorový toaletní stolek

Top vlastnosti tohoto toaletního stolku jsou:

  • černý mramorový dekor
  • minimalistický design
  • lakované ocelové nohy
  • atypický designový kousek
  • vysoká kvalita

Jak už bylo zmíněno, tento toaletní stolek stojí opravdu zaslouženě vyšší částku. Nicméně, při koupi přes náš eshop ho můžete získat za mnohem nižší cenu a navíc s rychlou a spolehlivou dopravou.

Závěrem, pokud chcete svůj interiér ozvláštnit skvěle vypadajícím a designově plným toaletním stolem, toto je pro vás to pravé. Ve spojení s dalšími kousky nábytku z řady Steppe získáte dokonale sladěný celek. Jen nezapomeňte dodržovat instrukce pro péči o povrch, abyste udrželi vysokou kvalitu stolku i po mnoha letech používání.

Černý mramorový toaletní stolek v interiéru

Tip: V případě čištění používejte navlhčené hadříky se studenou vodou, abyste zabránili růstu plísní. Nejlepší je otřít do sucha. Vyhněte se drsným houbičkám nebo čistícím prostředkům, které mohou nevratně poškodit povrch. Dřevo a dřevu podobné materiály jsou materiály citlivé na vysoké teploty.