Černé kovové nástěnné svítidlo Neria od Candellux Lighting

Černé kovové nástěnné svítidlo Neria od Candellux Lighting je moderní a stylové svítidlo, které skvěle doplní interiér každé místnosti. Toto svítidlo se hodí jak do obývacího pokoje, tak i do ložnice či kanceláře. Jeho černá barva společně s kovovým provedením dodávají celému prostoru nadčasový vzhled.

Popis svítidla

Svítidlo má rozměry 27 x 8,5 x 17 cm (š x v x h) a je vhodné pro montáž na stěnu. Světelný zdroj tvoří jedna žárovka s patricí E27 a maximální výkon této žárovky může dosáhnout 40 W. Svítidlo je vyrobeno z kvalitních kovových materiálů, což zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost proti opotřebení. Navíc se jednoduše čistí vlhkým hadříkem a jeho údržba je velmi snadná.

Toto nástěnné svítidlo na stěnu dodává světlo tam, kde je třeba, a zároveň slouží jako dekorativní prvek. Jeho jednoduchý design zaručuje, že se skvěle hodí do moderních, ale i tradičních interiérů. Je plně kompatibilní s ostatními interiérovými prvky a může být součástí perfektního celku, který dává smysl nejen z hlediska designu, ale také z pohledu funkcí.

Použití

Tohle svítidlo je ideální pro montáž na stěnu v místnostech, jako jsou obývací pokoje, ložnice, kuchyně nebo kanceláře. Jeho černá barva se skvěle snoubí s různými barvami stěn, nábytku i doplňků. Svítidlo přichází k zákazníkům v originálním balení s návodem na instalaci.

Uvažujete-li o nákupu černého kovového nástěnného svítidla Neria značky Candellux Lighting,
zkuste se mrknout na odkaz https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/cerne-kovove-nastenne-svitidlo-neria-candellux-lighting-3, kde si ho můžete zakoupit za výhodnou cenu.

nástěnné svítidlo
nástěnné svítidlo
nástěnné svítidlo