Bílý talíř pro děti Design Letters Eat & Learn s průměrem 20 cm


Bílý talíř pro děti Design Letters Eat & Learn s průměrem 20 cm S láskou k dětem

V dnešní době je pro rodiče důležité nejen, aby dítě dobře jedlo, ale aby se při jídle také bavilo, nejen s rodiči, ale i samo se sebou. Proto přichází na trh nádobí Eat & Learn od značky Design Letters, které je navrženo tak, aby nebylo jen nádobím, ale také učebním pomůckou při jídle.

Kolekce nádobí Eat & Learn je navržena tak, aby stimulovala ratolesti k podvědomému učení, i pokud zrovna jedí a pijí. Díky atraktivnímu designu talíře se dítě může učit angličtinu, abecedu, počítat a mnoho dalšího. Jednotlivé motivy jsou pečlivě zvolené tak, aby dítě vždy rozpoznalo motiv a začalo ho intuitivně pojmenovávat.

„Jíst a učit se zábavně!“ Tak zní heslo kolekce Eat & Learn. Talíř s průměrem 20 cm lze použít jak pro snídani, tak i pro obědy nebo večeře. A co je na něm tak výjimečného?

Bezpečnost a snadná údržba

Kromě promyšleného designu však myslí kolekce Eat & Learn také na funkčnost. Všechny produkty jsou vyrobeny z plastu Tritan, který je známý svou odolností proti pádu a 100% zdravotní nezávadností. Rodiče tak nemusí mít obavy, že by se dítě mohlo zranit nebo dostat do kontaktu s škodlivými látkami z nádobí.

Další výhodou tohoto plastu je, že ho lze bez obav vložit do myčky či mikrovlnné trouby. Ušetříte tak spoustu času a energie na ruční mytí a zahřátí jídla v jiném nádobí.

Bílý talíř pro děti Design Letters Eat & Learn s průměrem 20 cm

Nabízíme Vám bílý talíř pro děti Design Letters Eat & Learn s průměrem 20 cm, který Vám pomůže zpestřit jídlo Vašeho dítěte a zároveň mu umožní učit se nové věci při každém jídle.

Pořiďte svému dítěti nádobí, které ho bude bavit a učit!

Bílý talíř pro děti Design Letters Eat & Learn s průměrem 20 cm