Autronic Jídelní židle DCL-444 GREY2 – Komfortní sezení pro každodenní stravování


Moderní jídelní židle na pohupové podnoži

Autronic Jídelní židle DCL-444 GREY2 je moderní židle, která nabízí dokonalé pohodlí při každodenním stravování. Její pohupová konstrukce umožňuje snadné a pohodlné sezení, a to i při delším pobytu u jídelního stolu.

Povrchová úprava v chromu

Židle má luxusní povrchovou úpravu v chromu, která dodá jídelnímu stolu moderní a elegantní vzhled.

Šedá látka a bílá koženka

Očalounění židle je vyrobeno z kvalitní šedé látky v kombinaci s bílou koženkou. Tento kontrast barev dodá jídelnímu zařízení moderní a elegantní vzhled.

Demontovaná židle s možností smontování

Židle je dodávána v demontu, ale nabízíme možnost smontování. Montáž je velmi jednoduchá a může ji provést každý bez zkušeností s montáží nábytku.

Určení židlí

Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do zátěžových prostor.

Zakoupit židli

Pokud chcete mít doma tyto moderní a pohodlné jídelní židle, navštivte naše webové stránky a zakupte si je zde: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/autronic-jidelni-zidle-dcl-444-grey2-2.

Závěr

Autronic Jídelní židle DCL-444 GREY2 jsou dokonalou volbou pro každého, kdo hledá moderní a pohodlné sezení u jídelního stolu. Jejich povrchová úprava v chromu a očalounění ze šedé látky a bílé koženky dodají vašemu jídelnímu zařízení luxusní a elegantní vzhled. Pokud si chcete tyto židle zakoupit, navštivte náš eshop.