Léčení vnitřního dítěte 1

 • Pravdivé setkání se sebou a svými nezpracovanými emocemi.

 • Imaginární setkávání s rodiči a čištění vztahů.

 • Nacházení vnitřní síly a odvahy být více sám sebou.

 • Sycení láskou a péče o potřeby vnitřního dítěte.

 • Řádění, živelnost, drzost, odvaha, hloubka, překračování hranic, péče, něha, láska, legrace, hra, učení o sobě, svém vnitřním dítěti a dospělém, mohutné rozšiřování komfortní zóny vlastního projevu.

 • Skupinová práce, skvělá organizace a práce profesionálního týmu, který se celou dobu stará o vaše bezpečí, maximální pohodu a dává nekonečnou podporu.

Zúžený prostor pro žití je třeba opakovaně rozšiřovat a poznávat, že za domnělými hranicemi se nenachází žádné nebezpečí, naopak více možností, o kterých jsme neměli ani tušení.

Bezpečné prostředí našeho semináře dává možnost prozkoumat neznámé...

Jaký přínos můžete od semináře očekávat?

 • Pomáhá odhalit a prožít vaše pravé emoce tak, jak jste to v dětství nesměli a tím se uvolní velké množství životní energie.

 • Podpoří vás v poznání “jsem důležitý”, “můžu se plně projevit”.

 • Podpoří vás dovolit si prožít zranitelnost a jemnost, kterou jste v dětství kvůli bolesti raději zakázali.

 • Pomůže vám rozpomenout si na krásné chvíle v dětství, které byly kvůli přítomnosti bolesti také potlačené.

 • Ukáže vám cestu, jak pečovat o své vnitřní dítě v životě, jak za sebe plně převzít odpovědnost a spoléhat se na svou vlastní péči.

Seminář je cestou k hlubšímu propojení s vlastním tělem
a pravdivému zpracování mnoha bolístek i bolestí z dětství.

Pohled na Léčení vnitřního dítěte 1 očima lektorky Lucie Kolaříkové:

Je krásné sledovat, jak účastníci nejdřív nedůvěřují, brání se (většinou tiše a skrytě) nabízené hloubce, ale postupně ožívají, seznamují se se svou živelností, neomezenou psychickou i fyzickou silou, jsou stále drzejší, hravější a bezstarostnější.

Je krásné vědět, že po semináři odjíždějí s novým odhodláním řídit svůj život a ještě celé týdny, až měsíce zažívají, co na semináři v sobě odstartovali a mnohé změny v nich jsou již trvalé. Jedná se o skutečnou transformaci.

Je krásné vnímat, že si dovolují - možná po mnoha letech a možná i poprvé v životě - být odhodlaní, sami sebou, být sebevědomější, dobře usazení ve svém těle, drzí a dobře naladění. Jako bývali v dětství, než uvěřili, že se nesmějí projevovat.

Miluji seminář Léčení vnitřního dítěte, všechny jeho části,

je to jízda, pařba, legrace a silný proces.

Seminář je cestou k dětské hravosti a cestou k větší živelnosti.

Co o semináři říkají účastníci?

„Hned po semináři jsem zjistil, že se nějak snadněji dávám do hovoru s lidmi, které neznám. Snadněji není to správné slovo, spíš přirozeněji a automaticky. I když někdy je období, kdy je vše zase při starém, ale pak se to opět změní a říkám si zpětně wow. Teď už to neřeším, není třeba se s každým vykecávat. Dlouho mi připadalo, že to je všechno ,co se událo. Omyl. Jen je to jemné a je třeba pečlivě a dlouhodobě pozorovat sebe sama. Moc se to slovy vyjádřit nedá. Snad jen, že vnitřní bojovník pracuje lépe a lépe, mám víc odvahy chodit mimo komfortní zónu a dovolím si být přirozenější. A také se začínají plnit přání . Teď se jedno dlouhodobé splnilo, a to nebýt na Vánoce sám. Je to čerstvé. Přišlo to jako blesk z čistého nebe, ale uvnitř není bouře nýbrž obrovský klid. Vím, že se to stalo i díky vašemu skvělému týmu a semináři. Děkuju, že podporujete lidi, aby našli znovu sami sebe, a děkuji za všechno co jste mně předali na semináři. Vaše práce dává smysl.“

Jirkaúčastník semináře

Ahoj Lucko, Ještě jednou bych Ti chtěla moc poděkovat za neopakovatelný zážitek, který, věřím, mě posune zase o kousek dál. Už teď se cítím nějak lehčeji a svobodněji:-) Celý seminář byl veden velmi citlivě a když se k němu v myšlenkách vracím zpátky, uvědomuji si, že jsem se opravdu cítila bezpečně a, i přes fyzické potíže, dobře a doma. Řadu věcí jsem si uvědomila, pochopila souvislosti a naopak se na nové otázky začala sama sebe ptát.

Martaúčastnice semináře

Po semináři Vnitřní dítě se cítím jako bych byl posedlý až zfanatizovaný čerpat další pozitivní sílu (lidskost, respekt k sobě) v různých podobách a taky si ji chránit a bojovat za ni. Nenechám si ji vzít nebo pošlapávat kýmkoliv. Nabytý prožitek ve mne zanechává stopu vnitřní lásky a přijetí (obraz dítěte, který přebývá u mne), které je intimní a jemné. Toto představuje pro mne další rozměr kvalitnějšího smysluplného života. Prožitek mi dává touhu předávat poznání a ukazovat v různých podobách i ostatním. Co mi hodně dávalo a přinášelo jistotu sebou samým, tak byla dobře mířená a vystihující slova na situace od Lucky. U Lucie vnímám asi toto - i když jsi do své práce zapálená a nadšená a strháváš tím ostatní, kteří jsou zrovna ve Tvé přítomnosti, tak přesto lidi nemanipuluješ do svých záměrů a fanatických dogmat. Od tebe je to jen čistě lidská pomoc lidem, kteří se ocitli v nepříznivých životních situacích a snažíš se jim pomoci se z toho dostat. Potom člověku se dá důvěřovat, že to s ním myslí dobře a může se bez obav svěřit do jeho péče. Takovýto druh práce s lidmi asi člověka převyšuje!

Pavelúčastník semináře

Seminář Léčení vnitřního dítěte: Pro mne byla tato akce velmi intimním dobrodružstvím, v bezpečném prostředí, za úžasného doprovodu Lucie, která mě dokázala dostat kousek za hranice... RESTART!... a v tom novém, čistém a světlém prostoru můžu stavět SVŮJ krásný a plný ŽIVOT!

Danaúčastnice semináře

Děkuji! Děkuji za to, že Lucka dělá, co cítí. Děkuji ještě jednou celému týmu za podporu, prostor a přijetí. Děkuji s úctou a respektem, jako bojovník děkuje svým učitelům za dary - životní lekce. Ze srdce Vám všem děkuji. S přáním všeho dobrého

Ivaúčastnice semináře

Luci, kam se na tohle hrabou mužské kruhy. Tady jsem se dotkl své síly více než za celý rok ve výcviku.

Marekúčastník semináře

Kdy, kde a za kolik?

 

 

Termíny semináře Vnitřní dítě nejsou prozatím vypsány.

 

 

Léčení vnitřního dítěte 2

Co vás čeká?

 • Nechat se vidět před druhými a učit se být u toho co nejvíc sebou.

 • Autentická komunikace s okolím, autentické emoce před ostatními.

 • Sycení, láska, péče o potřeby vnitřního dítěte, vnitřní zklidňování.

 • Řádění, živelnost, drzost, odvaha, hloubka, překračování hranic, péče, něha, láska, legrace, hra, učení o sobě, svém vnitřním dítěti a dospělém, mohutné rozšiřování komfortní zóny vlastního projevu - jinak než na Léčení I.

 • Mnoho skupinové práce a sdílení, otevírání se svému okolí s klidem a beze strachu.

 • Skvělá organizace a práce profesionálního týmu, který se celou dobu stará o vaše bezpečí, maximální pohodu a dává nekonečnou podporu.

Navážeme na Léčení vnitřního dítěte 1.

Oživíme již známé a přínosné - hlavně vnitřní sílu a hravost.

Novým a pokročilejším způsobem!

Jaký přínos můžete od semináře očekávat?

 • Opakovaně budeme testovat vnitřní sílu a rozšiřovat tak hranice svého komfortu.

 • V rámci živelné sociální meditace (budeme v tom všichni spolu) budeme opakovaně projevovat a ukazovat sebe až vám to bude připadat normální - být sebou a nechat se tak vidět.

 • Jiná klidová meditace vás opakovaně bude učit spojovat se se svým klidem a nadhledem, který by ideálně měl být za každým rozhodováním. Také tak můžete vždy utišit své vnitřní dítě a cítit se během pár minut blaženě. Tím posílíme vnitřního dospělého.

 • Pomůže vám rozpomenout si na krásné chvíle v dětství, které byly kvůli přítomnosti bolesti také potlačené.

Léčení vnitřního dítěte II je pokročilejší, ale jemnější než díl I,
protože zde již “nedisciplinujeme” ego.

V dílu I se ego změní, zjemní a pochopí, že mu neubližujeme,
proto si můžeme v dílu II více užívat.

Pohled na Léčení vnitřního dítěte 2 očima lektorky Lucie Kolaříkové:

Druhý díl se ukázal jako odměna za práci v dílu I. Účastníci se již změnili a posunuli dále a to umožňuje hlubší a jemnější práci. Součástí stále zůstává emoční očista, podpora vlastní odvahy, síly, živelnosti a hravosti, ale zdá se, že to jde snáze a rychleji.

Zatímco první díl je více o léčení svého dětství (cesta do minulosti), druhý díl je více o přítomnosti a budoucnosti - jak žít své vnitřní dítě teď a jak o něj jako dospělý a zodpovědný člověk pečovat.

Hlavní částí je autentický projev sebe před ostatními, tzv. nechat se vidět a nechat přitom všechny, ať si myslí, co chtějí. Jakkoli (většinou) Čechům není předvádění sebe příjemné, v naší skupině v našem bezpečí si to účastníci užívají a chápou, co potřebují, aby se dokázali ukázat i ve vnějším světě. Sycení láskou, něhou a klidem je další mocnou částí semináře.

Účastníci díky tomu cítí, že tyto tři sladké ingredience jim dodávají životní sílu a chuť do akce a chápou, že je třeba se průběžně dosycovat - ať samostatně, nebo s někým společně.

Co o semináři říkají účastníci?

Jako jeden z prvních účastníků obou seminářů - Vnitřní dítě I. a II.  mohu posoudit přínos pro mě a troufám si říct ze své zkušenosti, že snad i pro další muže. Chtěl bych sdělit hlavně pro chlapy toto:

1)  Možná poprvé v životě  na semináři pocítíte, že pláč, vztek, smutek a další emoce vás nezabijí, že se za ně nemusíte stydět a že ženy vás kvůli nim nebudou považovat za slabochy. Pocítíte taky sílu bojovníka, který vám pomůže tyhle emoce unést a vytěžit z nich chlapskou sílu.

2) Možná poprvé v životě na semináři pocítíte, že uvnitř vás žije malý kluk i malá holka, vnitřní muž i vnitřní žena, malé dítě i dospělák, že se potřebujeme s nimi spojit, vnímat je, pocítit jejich skutečné potřeby a touhy.

3) Možná poprvé v životě na semináři pocítíte, že hlava je sice úžasný nástroj na řešení složitých technických problémů, ale na vztahy potřebujeme sestoupit o asi 30 cm níže - do svého srdce a vnímat taky naplno své tělo.

4) Možná poprvé v životě na semináři pocítíte, co to znamená opravdová lidská sounáležitost, opravdová intimita s druhým člověkem, že intimní neznamená vždy sexuální a že být sexuální ještě neznamená být nevěrný. Naučíte se hrát si se svojí něžnou ženskou i silnou mužskou energií.

5) Možná poprvé v životě po semináři pocítíte, že abyste v sobě mohli vybudovat sílu muže, musíte nejprve sestoupit do slabosti i nevinné radosti malého kluka.

6) Možná poprvé v životě na semináři pocítíte, že honba za materiálními statky nebo za velkým duchovními schopnostmi vychází často jen ze strachu, z potřeby být někým, být něčím a tím si dokazovat svoji cenu. Možná pocítíte, že láska vás nezbaví vaší touhy tvořit, zlepšovat sebe i svět, ale zbaví vás toho nesmyslného strachu.

7) Tohle vše píšu jako chlap, který si prošel za dvacet let ledasčím. Léčení vnitřního dítěte považuji za jeden z nejlepších nástrojů osobního růstu a můžu říct, že to fakt není seminář jen pro "baby", jak by se mohlo zdát. Je to výzva překonat strach, předsudky, pocit trapnosti a nekonečné výmluvy, že pro nás silné chlapy tohle přece není...

Láďa, účastník obou dílů semináře

Před seminářem jsem měla pocit, že si létám v oblacích sice se vznosnými krásnými myšlenkami, ale neschopná fungovat v normálním světě v běžných situacích. Seminář mi pomohl uzemnit se, uvědomit si, že klíčem je dospět k rovnováze mezi duší a hmotou a zakořenit se v tom, kým jsem právě teď a tady. Snáze se mi teď dívá lidem do očí. Mnohem více si stojím za sebou a za tím, co chci já a světe div se, lidé to cítí a nemají tendenci mě přesvědčovat o jejich pravdě. A tak jsem našla odvahu jít konečně do akce, ukončit některé věci, které mi už dlouho nedávají smysl a vykročit z mé komfortní zóny dále růst.

Lenkaúčastnice obou dílů semináře

Během semináře jsem opět ucítila několik revolučních uvědomění. Otevření nových prostor. Měla jsem možnost zanořit se opět hlouběji. A opět mě to neskutečně překvapilo, co je v těle zapsáno a jak moc to ovlivňuje můj životní postoj. Pro mě každým dnem se odkrývalo nové téma a celým seminářem procházela návaznost celého procesu. Teď je na mně pěstovat a udržovat poznané: napojení na Zemi, čerpání síly a sebejistoty, pocitu pevného místa zde a z toho plynoucího bezpečí a hojnosti podpory, naslouchání nitru, přijímání plného lidství u sebe i u ostatních, být svá, ať už to znamená cokoli. Co se odkrylo na semináři dává smysl a prostor, kam se rozvíjet, rozpínat. V posledních dnech ale vnímám, že převažuje směřování k uzemňování a dělá mi to neskutečně dobře. Zahnízďuji se ve svém životě, přijímám svou živočišnost, napojuji se na proudění okamžiku.

Ivaúčastnice obou dílů semináře

Oba semináře, Vnitřní dítě I. i II., pro mne byly velkými zážitky, nezapomenutelnými dny, pořádnými postrkováky kupředu a k sobě. Jak po I. tak i po II. jsem v sobě cítila velký klid, nadhled, mohutnou vnitřní sílu a jakoby zostřené vidění. Tentokrát v sobě ještě zřetelněji cítím, jak jsem posílila vnitřní bojovnici, která mi pomůže hnout s nadbytečnými věcmi a nefungující programy. Konkrétně: už jsem doma x věcí vyházela, krásně se mi čistí prostor a pouští nepotřebné pryč. Také se pouštím se do dlouho odkládaných neoblíbených úkolů (různá vyúčtování a úřední věci, blééé – ale já jim dám a bude čistý stůl). Dokážu určitě líp, jasněji komunikovat s okolím a říkat i to, co se mi nelíbí. Zpomalila jsem a vím, že je to dobře. A ještě víc si rozumím s dětmi a se zvířaty! A ten první týden jsem moc ráda a dobře vařila 🙂 Jsem zvědavá, jak to bude dál. Mám se určitě víc ráda! Jednička se vstřebávala a jela jsem na její vlně dlouho. Nesmírně cenný je pro mne kontakt se všemi účastníky semináře, ta blízkost, bezpečí, vzájemná úcta a láska. Jsem ráda, že o sobě víme.

Veronikaúčastnice obou dílů semináře

Na seminář Léčení vnitřního dítěte 2 se mi zprvu vůbec nechtělo - měla jsem pocit, že jsem za sebou téma dětských zranění po prvním semináři víceméně zanechala a nechtěla jsem se k němu aspoň nějakou dobu vracet. Pak se ke mně dostaly upřesňující informace, že tentokrát půjde spíše o rozvíjení schopnosti projevovat se autenticky a spontánně před ostatními, a mně začalo docházet, že mne čeká další seminář s Luckou a jejím týmem. Moje intuice mne vedla správně - seminář otevřel přesně ta témata, na kterých jsem už dlouho skutečně potřebovala zapracovat. Díky tomu, že jsem absolvovala první úroveň Léčení vnitřního dítěte, jsem věděla, že nebudu litovat investovaného času a peněz. Lucka je pro mě zárukou kvalitní lektorky - citlivá a zároveň nekompromisní, vtipná a plná lehkosti a přitom s velkou hloubkou a zralostí. Konkrétně na tomto semináři jsem navíc velmi ocenila, že byla i podle jejích vlastních slov méně v roli lektorky, která dohlíží na průběh celé akce a drží si určitý odstup, a více v roli rovnocenného účastníka, který je s námi na jedné lodi. Díky tomu panovala na semináři velmi uvolněná, láskyplná a pohodová atmosféra naplněná pocity bezpečí a důvěry. K tomuto rozhodně přispívala i neustálá péče a pozornost, kterou nám věnoval zbytek týmu - Péťa, Silvie a Manu. Každý z nich díky svým osobním vlastnostem dodával jinou kvalitu a dohromady tím vznikla jakoby jedna velká náruč, která nás držela od začátku až do konce. I když to třeba na ostatních seminářích osobního rozvoje není zvykem, tak Lucčino rozhodnutí pracovat s několika asistenty hodnotím pozitivně, protože díky tomu se účastníci mohou více spolehnout na to, že o ně bude vždy postaráno i individuálně a navíc je tím práce hlavní lektorky posílena a obohacena o další pohledy a přístupy. Takže člověk "v ceně" získá vlastně hned několik inspirativních osobností, které ho jemně vedou. Zejména díky Lucčině osobní asistence Pétě byla navíc organizace bezchybná i po technické stránce, vše běželo hladce a jakoby "samo", rozhodně jsme neměli pocit, že v tom mají organizátoři "zmatek". Jednotlivá cvičení přicházela správě načasovaná a s ohledem na procesy, které se ve skupině dějí. Některá byla oddechová a uvolňující, ostatní nám dala pěkně zabrat, ale vše bylo tak, jak to bylo zapotřebí. Nevěřila bych, že jedna meditace opakovaná několikrát se může natolik proměňovat a stále v ní můžeme hledat nové poznatky o sobě, ale přesně to se dělo - díky Manu a jeho intenzivní aum meditaci. Navíc mi to nedá nevyzdvihnout prostředí Buchova, které je samo o sobě podpůrné a léčivé, a kde vaří tak skvěle, že se nikomu nechce domů. Bezprostředně po příjezdu jsem se cítila klidnější, vyrovnanější, laskavější k sobě i ke druhým. Přestala jsem všechno vnímat jako neřešitelné překážky, odpadlo mnoho zbytečných strachů a stresů a cítila jsem se celkově silnější čelit výzvám života. S odstupem jednoho měsíce cítím, že se tyto nové způsoby nahlížení na svět více integrovaly do mé osobnosti. Prožívám je možná s menší intenzitou, ale všímám si toho, že tam uvnitř prostě jsou - nehlásí se hlasitě o slovo, neupozorňují na sebe, ale vím, že teď ke mně patří a kdykoliv je budu potřebovat povolat, jsou mi k dispozici. A to je právě možná smysl podobných seminářů - ne dát vám krátkodobý extatický zážitek iluzorního osvícení, ale jemně a nenásilně do vás vetknout nové způsoby přemýšlení a prožívání reality.

Míšaúčastnice obou dílů semináře

Kdy, kde a za kolik?

 

 

Termíny semináře Vnitřní dítě nejsou prozatím vypsány.

 

 

Výhodný balíček!

Přihlaste se na první i druhý díl najednou

za výhodnější cenu! 

Kurzovné za dva 4,5 denní semináře

10.000 Kč

Místo na semináři si rezervujete platbou zálohy ve výši 50 % na účet.

Doplatek hotově na místě, v první den konání jednotlivého semináře.

Ubytování a veganská strava (max. 2 200 Kč) se hradí hotově na začátku každého semináře přímo v místě konání provozovatelům.

Společné ubytování a veganská strava jsou nutnou součástí semináře.