KDO JSEM?

Ve svém životě se věnuji hlavně sebelásce, která se jeví být mým posláním. Když ji poctivě žiji a upřímně sdílím, obvykle to vzbudí pozornost a motivaci (takové nastavení chci taky!). Také se mi díky ní daří dělat dobrou práci, být zdravá, žít v hojnosti, pěstovat láskyplné vztahy a celkově mám pocit, že můj život dává větší smysl, než když se odsuzuji a psychicky deptám.

Jinak řečeno, jsem žena, která volí z dvou životních variant - "chudoba, nemoc a špatná nálada", nebo "bohatství, zdraví a radost" - tu druhou. Díky sebelásce.

  • Jsem introvert a mám ráda samotu buď sama, nebo s milovaným člověkem.
  • Jsem skromná, plně mi stačí to nejlepší.
  • Jsem nadšená cestovatelka do vzdálených zemí.
  • Jsem průzkumnice lidské bytosti. Jsem stále trochu dítě.
  • Jsem emočně spíš vyrovnaná.
  • Jsem ráda ve svých rolích, například "seriózní psycholožka" mě velmi baví.
  • Jsem vhodnou průvodkyní pro všechny, kdo skutečně hledají sami sebe a cestu své duše...

Svou práci dělám proto, že si přeji, abychom jako společnost žili naplno, sebevědomě, chovali se jako vědomí tvůrci vlastních životů... Abychom zodpovědně odkládali vše, co brání naší živosti, svobodě a lidství. Chtěla bych aby na území naší republiky chodilo stále více lidí s narovnanými zády a narovnaným vztahem k sobě sama. A mám pocit, že k tomu můžu přispět.

Má kvalifikace pro práci s lidmi

Vystudovala jsem interkulturní, manažerskou a klinickou psychologii na univerzitě v Regensburgu. Na toto studium jsem navázala výcviky a kurzy zaměřenými na transakční analýzu, neurolingvistické programování (NLP), koučování, systemické konstelace, spirituální inteligenci, alchymii čaker, ženský sebe rozvoj, apod. Tento průběžný sebe rozvoj mě baví a neustále také zkvalitňuje mou práci s vámi.