Pečuje o vás a zná odpověď na každou otázku

MARKÉTA DANIŠOVÁ

Ozvěte se mi na:

seminare@luciekolarikova.cz

(00420) 773 781 625

v pracovní dny od 9.00 do 16.00 🙂

VŠE, CO ZDE NA WEBU NAJDETE, PRO VÁS S LÁSKOU TVOŘÍ

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

Pocházím z Chrudimi, kořeny mám rozprostřené po celé slovanské Evropě, ráda cestuji po celém světě a Bali se stává mým druhým domovem. Psychologii jsem vystudovala v Německu a následující výcviky a semináře v České republice a v Rakousku.

Ve své práci se věnuji tématům, která mě skutečně zajímají a věřím, že jsou podstatná pro obyčejnou spokojenost v životě - sebeláska, vnitřní klid, přijetí vlastního strachu, léčení vnitřního dítěte, apod.

Pojítkem všech mých témat je myšlenka hlubokého, základního (sebe)přijetí. Umožňuje návraty k sobě, do nitra a k jednoduchosti života. Na úrodné půdě (sebe)přijetí pak může zrát charakter člověka do nevídané kvality, což se zase projeví v jeho činech ve vnějším světě. Těší mě, pokud má práce přispívá k uzdravování a zrání našich zraněných a zmatených “Já”.

Před lety jsem se vdala a zase šťastně rozvedla a v současnosti se sžívám s rolí maminky. Mám ráda procházky, jógu, acrojógu, tanec. Miluji ruční práce, teď vášnivě navlékám krásné náramky a náhrdelníky.

A S NADŠENÍM JI PODPORUJÍ A S NÍ SPOLU-PRACUJÍ A SPOLU-TVOŘÍ

MARKÉTA DANIŠOVÁ

Jsem ženou jednoho muže a mámou dvou úžasných dcer, od kterých se každý den učím něco nového.
Mé tři kočky mi laskavě svolily poskytovat jim přístřeší a jídlo (že bych byla jejich majitelkou, o tom nemůže být ani řeč :))

Moc ráda maluju, čtu, chodím do sauny a vařím. Jsem rychlá a mám ráda, když to kolem mě odsejpá.

Mým životním posláním je hledat příležitosti a zdroje a spojovat je s lidmi.

Vášnivě ráda organizuju semináře, přednášky a setkáte se mnou na živých akcích.
V e-mailech, po telefonu i živě nabízím hromadu péče, pochopení a postarám se o vás tak, aby vám s námi bylo hezky ❤️

 

MARTINA SUCHÁ

S Luckou jsem se "seznámila" před téměř třemi lety, kdy jsem ji začala virtuálně potkávat v online Škole sebelásky. Od první chvíle jsem si říkala, jak bych pro ni ráda pracovala, ale nepovažovala jsem to za reálné, protože buďto cestuji po světě, nebo žiji v zahraničí. Pravděpodobně mi ale spolupráce s Luckou byla souzená, protože jsme se k sobě nakonec nenásilně a přirozeně dostaly:-).

V Lucčině týmu mám na starosti především kreativu. Pravidelně přispívám na Facebookovou stránku a starám se o vzhled i obsah Lucčina webu. Na práci s Luckou mě kromě kontaktu s Luckou samotnou baví především to, že mohu přispívat k tomu, aby se lidem vedlo lépe, mohu jim předávat inspiraci a pozitivně je motivovat. Užívám si i týmovou spolupráci celého našeho ženského tria.  

Ve svém osobním životě především ráda žiji. Miluji cestování, moc ráda se cítím svobodně a velmi ráda vyrážím na dlouhé několika týdenní výlety autem. Mou vášní je jóga, která je pro mě velkým projevem sebelásky.

V současné chvíli žiji v Kanadě, kde mě nejvíce baví drsná kanadská divočina, častá setkávání s divokými zvířaty a žít vedle mého přítele;-).